Žehlička na vrásky

galvanická žehlička na vráskyS pomocí galvanické žehličky a galvanoterapie můžete vyčistit svou pleť do hloubky a pokožka tak bude výrazně regenerovaná. Galvanická žehlička umí dokonce redukovat různé ekzémy a akné. Zmírňuje váčky a účinně žehlí vrásky, zpevňuje povadlou kůži, odstraňuje pigmentové skvrny a sjednocuje barvu pleti. V případě pacientů trpících lupenkou, dermatitidou a ekzémy je možné používat galvanickou žehličku také u malých dětí. Vyhlazení pleti je zcela bezbolestné a trvá jen několik minut. Kdo by si představil klasickou žehličku na obličeji, ten se plete. Po použití této speciální žehličky, zvané galvanická, získá pokožka svěží a zdravý vzhled.

 Galvanické žehličky v boji proti vráskám

Před samotnou aplikací je vhodné si na pleť dát gel s hyaluronem či kolagenem a dostatečně se napít. Příznivě to ovlivňuje konečné výsledky procedury. Galvanické žehličky můžete používat doma, ale jsou určeny i pro kosmetické salóny. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, zpočátku je doporučené používat žehličku 3x během týdne. Pokožka bude celkově vyčištěna za zhruba 30 dní, záleží hodně na věku ženy a také stavu její pleti. Rozhodně se nedoporučuje používat žehličku v těhotenství a při potížích se srdcem či poranění pokožky (ranky, oděrky).

 Galvanické žehličky pro tělo, obličej i vlasovou část

Galvanická žehlička pracuje na základě pozitivního a negativního galvanického proudu a dokáže si zmapovat stav pokožky a případně přidat na intenzitě čištění. Hloubkově vyčistí pleť ve všech vrstvách. Rovněž zlepšuje absorpci pleťových krémů a tím zvyšuje jejich účinek. Galvanická žehlička tak představuje jeden ze způsobů, jak udržet svoji pleť hezkou, hladkou a bez chirurgického zákroku. Vhodné jsou především pro využití v obličejové části, ale také na dekolt. Galvanické žehličky mohou mít různé nástavce, které jsou vhodné i pro použití na tělo a vlasovou část. Někteří prodejci nabízejí zároveň ke galvanickým žehličkám i vhodné kosmetické prostředky, jako podpůrné přípravky, které zaručí ještě lepší výsledky.

Fotografie: ageLOC Galvanic SPA機-3 Author: 陳 克弦 licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.