Párty stan – perfektní zázemí pro každou venkovní akci

Při pořádání venkovních akcí je vždy třeba počítat s proměnlivostí počasí. Proto se vyplatí investovat do párty stanů, díky kterým budete mít komfortní zázemí i za deště. Využít můžete pronájem, který je praktický. V nabídce najdete rozmanité stany vhodné pro různé příležitosti.

Nůžkové stany

Nejčastější volbou mezi párty stany jsou nůžkové stany. Na výběr máte ze dvou variant dle rozměrů. Tou první je stan o rozměrech 3×3 metry. Využití najde na oslavách i dalších akcích. Druhou variantou je stan stejného typu s rozměry 6×3 metry. V případě potřeby lze stany různě spojovat, aby vznikla potřebně velká plocha. Stany jsou dostupné ve dvou barvách – bílé a stříbrné. Stany je možné také opláštit, pro co největší pohodlí. Pronájem párty stanů představuje jednoduché řešení. Na den konání akce si můžete vypůjčit potřebné množství stanů.

Snadná montáž

Jednou z hlavních výhod nůžkových stanů je jednoduchost montáže a demontáže. Jde o moderní zastřešovací systém, který je konstruován pro co nejlehčí manipulaci. Klíčová je rychlá a nenáročná manipulace, ovšem i variabilita stanů. S montáží a demontáží párty stanů si poradíte během chvilky. Nůžková konstrukce zajišťuje rychlé rozložení i skládání stanu. Případně si můžete objednat i kompletní servis, který zahrnuje montáž a demontáž stanů.

Trubkové stany

Kromě nůžkových stanů na vás v nabídce čekají také trubkové stany. Zpravidla jde o párty stany větších rozměrů, které jsou vhodné i na velké akce. Využít ho lze jako společenskou místnost, ovšem i jídelnu, či pro zastřešení venkovního pódia. Konstrukce je tvořena trubkami, které jsou pokryty plachtou z PVC. Dostupné jsou i další doplňky ke stanu – závažové desky a kolíky, ovšem i praktické osvětlení, stojany na odpadkové pytle a mnoho dalšího.

Při pronájmu párty stanů získáte veškeré potřebné vybavení pro vytvoření komfortního zázemí na jakékoli venkovní akci.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.