Erotická masáž zpestří váš sexuální život

erotická masážSex k životu neodmyslitelně patří a záleží jen na nás, jaký si ho uděláme a čím si ho zpestříme, aby byl ještě příjemnější a zajímavější. Většina párů k tomu přistupuje po svém – někdo spoléhá na klasiku, jiní se věnují nekonečně dlouhé předehře, další podlehnou kouzlu tantry. Změny a novinky jsou v sexu důležité. Díky nim totiž nedochází ke stereotypu, kdy se z této milé a především příjemné záležitosti stává jen nutná povinnost. Pokud ani vy nechcete do svého vztahu pustit nudu, vyzkoušejte jako předehru něco úplně nového. Erotická masáž patří do skupiny sexuálních hrátek a věřte, že má něco do sebe!

Proč ji vyzkoušet?

Každá masážať už je jakákoli – má stanovený jeden cíl, kterého by měla dosáhnout: uvolnění svalů a celková relaxace. I u erotických masáží toto pravidlo samozřejmě platí. Ovšem tento druh má i jedenpříjemnýbonus navíc: vzrušují vás. Vzrušení podléhá nejen osoba, která laskání přijímá, ale zároveň i ta osoba, která masáž provádí. Pokud se erotická masáž provádí správně, představuje vzrušující zážitek pro oba partnery.

Nejlepší je to za pološera

Než se pustíte do samotné masáže, připravte si k tomu ideální prostředí. Jako nejvhodnější místo se sice nabízí ložnice, ovšem nemusíte se omezovat pouze na tuto místnost. Erotickou masáž můžete provádět na jakémkoli místě, kde vám to bude příjemné a kde se budete cítit dobře. Zatáhněte okna, zapalte vonné svíčky či tyčinky a zhasnětePološero je ideální. Co se teploty týče, měla by být tak akorát. To znamená, že byste se vy ani váš partner neměli třást zimou, ani se naopak koupat ve vlastním potu. K masáži si můžete pustit i nějakou klidnou a příjemnou hudbu, která podtrhne celkovou atmosféru. Nevyhýbejte se ani čistě relaxačním melodiím v podobě šumění lesa nebo bublání vodyzáleží to jen na vašem vkusu. Pak už si jen připravte masážní olejíček, ručník, svlékněte senebo si ponechte spodní prádlo – a pozvěte partnera k úžasnému erotickému zážitku.

Komunikace nesmí váznout

Během masáže rozhodně nemlčte jako dvě ryby, naopak spolu komunikujte. Nebojte se a hlavně se nestyďte svého partnera zeptat, co se mu líbí, případně jaké pohyby ho vzrušují či co by od vás chtěl. Mluvte tichým a něžným hlasem, který nenaruší atmosféru. Spousta lidí během erotické masáže zjistí, že i obyčejné šeptání může být velice vzrušujícízkuste to!  Během celé masáže se snažte být to nejvíce jemná a něžná. Masírujte pomalu, nikam nespěchejte. Do masáže zapojte celé dlaněnejen konečky prstů – jedině tak masáž splní svůj účel a vy se po pár minutách nebudete svíjet v bolestech prstů.

Od velkých partií směrem k detailům

U erotické masáže se nic nesmí uspěchat. Začněte s masáží zad a postupně od ramenkrouživými pohybysměřujte dolů. Zbrklé a rychlé pohyby nejsou na místě. Jakmile namasírujete celá záda, dostanete se tak k partnerovým hýždím. V tuto chvíli se doporučuje partnera ještě chvíli napínat a vyhnout se intimním místům. Následně se věnujte pažím a nohám. Tady se nemusíte bát věnovat se detailům klidně si pohrajte s každým prstem zvlášťuvidíte, že vás to bude oba bavit. Pak se teprve začněte věnovat hýždím a intimním partiím.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.